معرفی ۵ دانشگاه نخست جهان از نظر تعداد دانشجویان بین المللی

10 دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند
۱۰ دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند
خرداد ۱, ۱۳۹۷
اکثر دانشجویان بین المللی می خواهند پس از فارغ التحصیلی شان نیز در آلمان بمانند
اکثر دانشجویان بین المللی می خواهند پس از فارغ التحصیلی شان نیز در آلمان بمانند
تیر ۹, ۱۳۹۷
نمایش همه

معرفی ۵ دانشگاه نخست جهان از نظر تعداد دانشجویان بین المللی

معرفی 5 دانشگاه نخست جهان از نظر تعداد دانشجویان بین المللی

جامعه دانشجویان بین المللی به سرعت در حال رشد است؛ دانشجویان در جستجوی دانشگاه هایی هستند که یک تجربه بین المللی، فرصتی برای تحصیل در کنار افرادی از سرتاسر جهان و زندگی در یک جامعه واقعا جهانی را فراهم کند.

رتبه بندی معتبر جهانی Timer Higher education  از تمام موسسات آموزشی شرکت کننده در رتبه بندی دانشگاه های جهان خواسته تا تعداد دانشجویان بین المللی خود را اعلام کنند؛ بر این اساس فهرستی متشکل از ۲۰۰ دانشگاه جهان با بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی حاصل شد که در ادامه با ۵ دانشگاه نخست این فهرست آشنا می شوید:

  1. دانشگاه امریکایی شارجه- امارات

دانشگاه امریکایی شارجه یک دانشگاه نسبتا کوچک با حدود ۵۰۰۰ دانشجوست که ۸۴ درصد از این جامعه دانشجویی از دانشجویان بین المللی تشکیل شده است. دانشجویان این دانشگاه از ۹۹ کشور جهان هستند که مهمترین آنها را امارات، مصر، اردن و هند تشکیل می دهند.

دانشگاه آمریکایی شارجه

  1. LSE- لندن

LSE یک قطب مشهور جهانی برای دانشجویان بین المللی از بیش از ۱۴۰ کشور جهان است. این دانشگاه  دارای همکاری های بین المللی با دانشگاه کلمبیا-نیویورک، Sciences Po- پاریس، دانشگاه پکینگ-چین، دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه کیپ تاون افریقا می باشد.

دانشگاه LSE لندن

  1. کالج جراحان سلطنتی- ایرلند

کالج جراحان سلطنتی ایرلند قدیمی ترین دانشگاه در بین ۵ دانشگاه نخست فهرست است که در سال ۱۷۸۴ میلادی تاسیس شده است. این دانشگاه پیوندهای بین المللی خود را با تشویق دانشجویانش به مشارکت در فعالیت های داوطلبانه در کشورهای در حال توسعه تقویت می کند که از آن جمله می توان به حضور در مالزی، بحرین و دبی اشاره کرد.

کالج جراحان سلطنتی- ایرلند

  1. دانشگاه شارجه- امارات

دانشگاه شارجه در سال ۱۹۹۷ به عنوان یک دانشگاه ملی خصوصی تاسیس شد. این دانشگاه در سنت اسلامی و عرب ریشه دارد اما هدفش «یادگیری از یک منظر جهانی» می باشد.

دانشگاه شارجه- امارات

  1. دانشگاه لوگزامبورگ

هدف دانشگاه لوگزامبورگ ارائه یک تجربه یادگیری چندزبانی است و بسیاری از برنامه هایش را به زبان فرانسه، انگلیسی یا آلمانی ارائه می کند. یک ترم تحصیل در خارج از کشور برای تمامی دانشجویان کارشناسی این دانشگاه الزامی است.

دانشگاه لوگزامبورگ

نگارنده: سمانه سیدی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *