۱۰ دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند

با 7 شهر برتر دانشجویی جهان آشنا شوید
با ۷ شهر برتر دانشجویی جهان آشنا شوید
خرداد ۱, ۱۳۹۷
معرفی 5 دانشگاه نخست جهان از نظر تعداد دانشجویان بین المللی
معرفی ۵ دانشگاه نخست جهان از نظر تعداد دانشجویان بین المللی
خرداد ۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

۱۰ دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند

10 دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند

اگر در نظر دارید در رشته کسب و کار تحصیل کنید، احتمالا تحصیل در یک دانشگاه معتبر و مورد توجه کارفرمایان از جمله اولویت های شما خواهد بود.

اما کدام دانشگاه ها بیشترین تاثیر را بر کارفرمایان دارند؟ در ادامه، ده دانشکده برتر کسب و کار جهان – طبق رتبه بندی جهانی QS سال ۲۰۱۸- را از نظر اعتبارشان نزد کارفرمایان معرفی می کنیم:

  1. دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)

طبق یک نظرسنجی انجام شده توسط وزارت آموزش سنگاپور در نوامبر ۲۰۱۶، ۹۹ درصد فارغ التحصیلان دوره کارشناسی مدیریت کسب و کار این دانشگاه شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شده بودند.

دانشگاه ملی سنگاپور (NUS)

  1. دانشگاه پکینگ چین

پردیس اصلی این دانشگاه در چین است، اما در نظر دارد پردیسی در بریتانیا و آکسفورد نیز افتتاخ کند و اولین دانشجویانش را در بهار ۲۰۱۸ جذب کند که شانس یک سال تحصیل در چین و سپس بریتانیا را به دانشجویان می دهد.

دانشگاه پکینگ چین

  1. دانشگاه ملبورن استرالیا

دانشکده کسب و کار ملبورن پشتیبانی و مشاوره را از طریق هدایت حرفه ای، رویدادهای صنعتی، بازبینی رزومه، آموزش لینکدین، کارگاه های شبکه سازی و شبیه سازی مصاحبه ها ارائه می کند.

دانشگاه ملبورن

  1. دانشکده کسب و کار لندن

۹۶ درصد از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این دانشکده در سال ۲۰۱۷ ظرف سه ماه پس از فارغ التحصیلی، یک پیشنهاد شغلی در حوزه های مالی، مشاوره و فناوری یافته اند.

دانشکده کسب و کار لندن

  1. دانشگاه استانفورد

دانشگاه استانفورد در جدیدترین رتبه بندی اشتغال پذیری فارغ التحصیلان QS به بالاترین رتبه رسید و از شهرتی دیرینه برای تعداد بالای فارغ التحصیلان موفق در کسب و کار – از جمله موسسات گوگل، لینکدین، یوتیو و نت فلیکس- برخوردار است.

دانشگاه استانفورد

  1. INSEAD فرانسه

INSEAD که خود را به عنوان «مدرسه کسب و کاری برای جهان» معرفی می کند، به شبکه فارغ التحصیلان خود می بالد که متشکل از کارآفرینان و مدیران عامل شرکت هایی از جمله Admiral، Flybe و Bang & Olufsen می باشند.

دانشگاه INSEAD فرانسه

  1. دانشگاه آکسفورد

دانشکده کسب و کار آکسفورد برنامه هایی را در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می کند که هدفشان ترکیب بهترین های سنت و مدرنیته می باشد.

دانشگاه آکسفورد

  1. دانشگاه کمبریج

دانشکده کسب و کار کمبریج رویکرد فعالانه ای نسبت به تبدیل دانشجویان خود به کارآفرینان آینده دارد و از این رو پیوندهای قدرتمندی با منطقه مجاور خود با نام Silicon Fen دارد؛ منطقه ای که مهد کسب و کارهای الکترونیک، بیوتکنولوژی و نرم افزارهای high-tech است.

دانشگاه کمبریج

  1. موسسه فناوری ماساچوست (MIT) امریکا

دانشکده مدیریت Sloan 10 برنامه ارائه می کند و دارای شبکه فارغ التحصیلانی متشکل از ۱۲۰ هزار نفر در بیش از ۹۰ کشور جهان است. بیش از ۶۵۰ شرکت توسط فارغ التحصیلان MIT تاسیس شده اند که از جمله مهمترین آنها عبارتند از: Gartner، InVivo و Zipcar.

موسسه فناوری ماساچوست (MIT)

  1. دانشگاه هاروارد امریکا

اداره توسعه تخصصی و حرفه ای دانشگاه هاروارد اهمیت ویژه ای به اختصاص زمانی برای تفکر و خود-ارزیابی به دانشجویان جدید MBA می دهد و یک بنیان آکادمیک موفق پیش از ورود به فرآیند استخدام را برای دانشجویانش ایجاد می کند.

دانشگاه هاروراد

نگارنده: سمانه سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *