با دانشگاه شماره 1 آلمان برای تحصیل در رشته های علوم زیستی و بیوتکنولوژی آشنا شوید
با دانشگاه شماره ۱ آلمان برای تحصیل در رشته های علوم زیستی و بیوتکنولوژی آشنا شوید
خرداد ۱, ۱۳۹۷
10 دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند
۱۰ دانشکده کسب و کار برتر جهان که کارفرمایان بین المللی به دنبال استخدام فارغ التحصیلان آنها هستند
خرداد ۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

با ۷ شهر برتر دانشجویی جهان آشنا شوید

با 7 شهر برتر دانشجویی جهان آشنا شوید

بهترین شهرهای جهان برای دانشجویان بین المللی کدامند؟

در ادامه با ۷ شهر برتر جهان برای دانشجویان بین المللی آشنا می شوید که بر طبق رتبه بندی بهترین شهرهای دانشجویی ۲۰۱۸ QS می باشند:

  1. لندن

برخلاف هراسهای ناشی از اینکه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بر تمایل دانشجویان بین المللی به تحصیل در بریتانیا تاثیر منفی خواهد گذاشت، لندن توانسته برای اولین بار به شهر شماره یک دانشجویی جهان تبدیل شود که تا حدی به علت بهبود امتیاز مطلوبیت و دیدگاه های دانشجویی نسبت به این شهر شده است.

لندن برترین شهر دانشجویی جهان

  1. توکیو

برای افرادی که مایلند در هیاهوی یک شهر بزرگ تحصیل کنند، گزینه ای بزرگتر و شلوغ تر از توکیو – یکی ابز پرجمعیت ترین مناطق شهری جهان- وجود ندارد. توکیو اکنون شهر پیشروی آسیا در رتبه بندی شهرهای دانشجویی است و از سئول پیشی گرفته و با جهشی ۵ پله ای، پس از لندن قرار می گیرد.

توکیو رتبه دوم برترین شهرهای دانشجویی جهان

  1. ملبورن

ملبورن یک مقصد بسیار جذاب برای دانشجویان بین المللی و مهد یکی از متنوع ترین جوامع دانشجویی جهان است و همواره از بالاترین امتیازات برای آمیزه دانشجویی خود بهره می برد.

ملبورن رتبه سوم برترین شهرهای دانشجویی جهان

  1. مونترال

مونترال که در سال ۲۰۱۷ شهر دانشجویی شماره ۱ جهان بود، در سال ۲۰۱۸ سقوطی سه پله ای را تجربه کرد. با وجود این افت، این شهر همچنان در صدر شهرهای دانشجویی امریکای شمالی قرار می گیرد.

مونترال رتبه چهارم برترین شهرهای دانشجویی جهان

  1. پاریس

پاریس که چهار سال متوالی برترین شهر دانشجویی جهان شناخته می شد، در جدیدترین رتبه بندی سه پله سقوط کرده و در جایگاه پنجم قرار گرفته است. رتبه همواره بالای این شهر به دلیل تراکم بالای دانشگاه معتبر بین المللی در این شهر است.

پاریس رتبه پنجم برترین شهرهای دانشجویی جهان

  1. مونیخ

جهش مونیخ در رتبه بندی ۲۰۱۸ بدون شک از بهبود شاخص دیدگاه دانشجویان نسبت به این شهر نشات گرفته، به طوری که از شهر پایتخت- برلین- نیز پیشی گرفته است.

مونیخ رتبه ششم برترین شهرهای دانشجویی جهان

  1. برلین

آلمان پیوسته شاهد رشد محبوبیت به عنوان یک مقصد دانشجویان بین المللی است که به عنوان یکی از جذابترین مراکز شهری جهان – مرکز عمده طراحی، مد، موسیقی و هنر و قابل برابری حتی با نیویورک یا لندن- شناخته می شود.

برلین رتبه هفتم برترین شهرهای دانشجویی جهان

 

نگارنده: سمانه سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *